* Cancák * Fotky * Hamaka * O.T.B. * Povídky * Stínadla * Voleveč * Rum * Rozcestník*


Mé aktuální trampování zde:

BRDYWOOD TRAMPOTAINMENT

11.6.2018 - Že bychom udělali nějaké aktualizace?

27.1.2011 - Ahoj trampi,
tak se zase sešel rok z rokem a já si zase vzpomenul na své webovky.
Co je nového? Bydlím v Příbrami společně se Soniou. Na Brdy to máme kousek. Za dvacku jedem od baráku do Čenkova. Slast! Moc jsem poslední vandry nedokumentoval, takže jsem tak trošku zabloudil do fotoalb kamarádů a našel tam něco málo z toho, kde jsme, mimo jiné, od poslední aktualizace byli. Takže troška z toho roku 2010 je zde Cancák


25.května 2009 - Ahoj!

První komu se nelíbilo, že jsem stránky cca před rokem zrušil, byl Honzaš. Říkal, že je to škoda, že semka rád zavítal, početl si... Kdo byl druhý už asi přesně nevím, ale mluvil podobně jako Honzaš. Třetí byl Jaroos, kdo se v podobném duchu projevil. A protože jsem si po první Honzašově interpelaci řekl, že až budou tři lidi, kteří projeví zájem sledovat zas můj web, že s tím něco udělám.


Poslední „starý“ zápis do cancáku je z dubna roku 2008. Teď je květen 2009. Rozhodl jsem se, že udělám za ten rok shrnutí a pak se dál pokusím pokračovat ve starém duchu, tak jako dříve.

Také asi provedu nějaké menší úpravy a opravy a Honza Tutů Autíčko už mi snad vysvětlí, kde mám ten problém s diakritikou, tak abych ho při každé aktualizaci nemusel otravovat s opravou.

Děkuji všem zúčastněným za přízeň! Ahoj!

Kuba
alias
Kuba Huba
alias
Kuba.exe
alias
Koko
alias
Alibaba Abebu
alias
Trempus Kubus Hamakus
alias
Alias

Ahoj!počítadlo.abz.cz